شماره فنی یا پارت نامبر قطعات

شماره فنی یا پارت نامبر قطعات

5/5 - (1 امتیاز)

خوشبختانه اکثر مشتریان و صاحبان خودرو های لوکس و خارجی و وارداتی با واژه شماره فنی آشنا هستند . شماره فنی یا پارت نامبر به شماره اختصاصی اطلاق میشود که حتی روی کوچکترین قطعات استفاده شده در خودرو شما حک شده است که از این طریق تهیه و استفاده از قطعات برای تعمیرکاران و مشتریان عزیز بسیار ساده تر شده است . همچنین این کد ارزشمند که توسط شرکت تولیدکننده قطعات مانند مرسدس بنز بر اساس یک استاندارد خاص تولید می شود . از فروش قطعات تقلبی جلوگیری کرده ، زیرا که شما می توانید به راحتی با داشتن شماره فنی یا پارت نامبر یک قطعه از اصلی بودن آن مطمئن شوید . اگر چه در بازار ایران به راحتی نمی توان از اصل بودن قطعه اطمینان حاصل پیدا کرد مگر با اعتماد به فروشنده خود که خوشبختانه در این زمینه کارشناسان فروشگاه مهر یدک شما را به نحو احسن راهنمایی خواهند کرد .

نحوه اطمینان از اصالت لوازم یدکی خودرو

یکی از کاملترین روش های پیدا کردن شماره فنی قطعات و لوازم یدکی خودرو و همچنین یافتن اطلاعاتی تکمیلی در مورد خودرو از طریق شماره شناسایی آن اتومبیل با استفاده از نرم افزارهای قطعه یابی است .

به محض برقراری ارتباط شما مشتری عزیز با کارشناسان فروشگاه مهر یدک ، شماره شاسی شما در سیستم فروشگاه ثبت و قطعه درخواستی مطابق سفارش شما از انبار فراخوان و بسته بندی میشود . مراحل فوق در کمتر از یک ساعت انجام و قطعه مورد نظر شما برای شما مشتری عزیز ارسال می شود . شایان ذکر است ارسال قطعات به شهرستان در کمتر از یک روز انجام می شود .

تماس با مهریدک

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


تماس با مهریدک